Červenec 2011

v roce 2009..zveřejněných 534 článků na mym blogu ! :D

10. července 2011 v 13:31 | Arletka...
Docela vtipný teda...:D myslim ze na prázdniny tu zas budu víc ..:-) kazdopadne vcera navstetvnost 41 lidi...to je hodne dobry...:DD jak na to tak koukam tak m,am vetsi navstevnost nez kdyz sem sem naflakala treba 10 clanku denne...:D jo ty vole...534 ckanku v roce 2009 !!! :O stoho bych rekla ze 98% je o konich...:DDDD ale v pořádku .-)...jo a mam tu zaseten starejh design vite co..:) je to prehlednejsi mi pride...:-)


tak se mnějte....ZDARY....:D

Chodí sem ještě někdo nebo co ? :D jo...napíšu si to pro sebe..:)

9. července 2011 v 22:58 | Arletka... |  Můj deník
Háj peoples ! :-) Týjo..poslední článek zveřejněnej 26 srpna...:D ahááá dobře :D takže asi hodně zanedbanej blog vo hovně...když si přečtete ty minulá články, to se člověk celkem zasměje..chvílema strašná depresička pak zase autorka jako velká scene girl :D by se jeden fakt posral...:D ne, myslim že už jsem normální :-) koníky pořád mám, jestli vás to zajmá. Ale mělo by, protože tenhle blog je přece o koních ne ? :-) máme tu prázdniny..nejvíc očekávaný dva měsíce v r roce..:P minulý léto jsem nemohla jezdit kvůli Ritušákovo zranění..tenhle rok se snad nic nestane..(ej musim zaklepat) a prázdniny si užiju v sedle :-) no v sedle...prostě prázdniny si užiju..zatim to celkem jde! ;) užívám si užívám...nejspíš jinak než před rokem, moje prázdniny jsou plný alkoholu,cigaret, sexu a rokenrolu :DDDD víte co...sex drugs and rock and roll...:D je to celkem inspirující heslo :-) a jak se máte vy? co novýho tady na blog.cz..? :-) je to celkem vtipný, něco sem psát po 100000000 letech...:D a co prázdniny ? užíváte taky tak jako já nebo co jako ? :-DDD kdybyste mi někdo chtěl něco oznámit tak prosím na fejsbuku jsem jako Pořád Arlettka..;)))


jsem drsoň co ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jinak ta čepice je od skupiny Pipes and Pints...aby ste si nemysleli ze sem nakej hoper zase...:DDDDDD
tak čáu zdary ;)